بازدیدها: 1100

موسسه فرهنگی آموزشی هنری، آوای فرهنگ رشد ایرانیان (افرا)

با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال ارائه خدمات کارشناسی و تخصصی در حوزه های مشاوره و آموزش در زمینه های

  • کارآفرینی
  • مدیریت
  • بازاریابی و فروش
  • اقتصادی
  • انگیزشی
  • روانشناسی خانواده
  • و…

در قالب برگزاری سمینارها با بهره گیری از بزرگترین اساتید مجرب و باسابقه کشور می باشد.

این موسسه با امکان دسترسی به نیروهای متخصص، مجرب و اساتید دانشگاهی و ایجاد یک شبکه منسجم و موثر انسانی، خود را متعهد به مشارکت در ارتقا برنامه های سازمان ها و صنایع می داندکه هدف نهایی آن افزایش رضایت مشتریان و بهبود مستمر سازمان ها و اشخاص می باشد.

موسسه افرا مفتخر است به آرایه انواع همایش های رسمی، سمینار های آموزشی، برنامه ها هنری شاد و جنگ های مناسبتی با در اختیار داشتن بهتریان مجریان صدا و سیما، بازیگران و خوانندگان به صورت اختصاصی ویژه ارگان ها و شرکت های خصوصی و دولتی.

مدرن بیاندیشیم                                          مدرن بیاموزیم                                            مدرن عمل کنیم

احترام

ما به همه افرادی که در کنارمان هستند احترام می گذاریم، به شما، به همکارانمان و همه انسان هایی که در اطراف ما هستند. ما ب شما به عنوان مشتریمان لبخند می زنیم، حق همواره با شماست.

مسئول و پاسخگو

همه ما در ارتباط با فرآیندهای سازمانیمان مسئول هستیم.ما از یکدیگر و از شما به عنوان مشتری و شریکمان حمایت می کنیم. ما پاسخگو هستیم. ما هیچگاه کسی را سرزنش نمیکنیم. ما مسئولیت همه موارد را در سازمانمان به دوش می گیریم و به همین دلیل همه می توانند روی ما حساب کنند. ما فورا به نیازها و تقاضاهای شما پاسخ می دهیم.

متفاوت و متمایز

ما علاقه مند به متفاوت بودن هستیم و خرد متعارف را همواره به چالش می کشیمو همواره نوآور و خلاق می مانیم. ما علاقه مند به تمایز و دیده شدن به دلیل متفاوت بودن هستیم. اگر همه ی رقبای ما به سمت راست حرکت می کنند ما به سمت چپ حرکت خواهیم کرد.ماهی معتقدیم تنها ماهی مرده در جهت جریان رودخانه حرکت می کند.

نشر و ارتقاء دانش و بینش

ما بهترین و آخرین داده ها، تحقیقات موردی و تجربیات موفق کاری و زندگی را از سرتاسر جهان در جهت سرعت بخشیدن به رشد و موفقیت مشتریانمان گرد هم می آوریم. ما بهترین نگرش، بینش و خرد را بر مبنای آخرین آموزه ها و تجربیات بهترین شرکت ها، سخنرانان و مشاوران برای شما خلق می کنیم. ما تغییر به سوی بهتر شدن را در شما و سازمانتان تسهیل می کنیم.

شکرگزار و قدردان

ما شکرگزار خداوند، شما و خودمان بخاطر زندگی زیبایی که تجربه می کنیم، هستیم. خواست خداوند ما را در تماس با شما قرار داده است. ما بر زندگی شما تاثیر می گذاریم و این بهترین احساس برای سازمان ما می باشد و ما کاملا قدردان آن هستیم. ما به شدت قدردان و شکرگزار ارتباطمان با شریکانمان، مشتریانمان و تامین کنندگانمان هستیم. ما از همه شما شپاسگزاریم. ما معتقدیم هر قدر سپاسگزار و شکرگزار آنچه که داریم باشیم، نعمات بیشتری برای سپاسگزار بودن وجود خواهد داشت.

کار گروهی

هر کدام از ما حلقه های یک زنجیر هستیم. قدرت این زنجیر به اندازه ضعیف ترین حلقه این زنجیر می باشد. ما هر یک از اعضای تیممان را حمایت می کنیم. ما به توانمندی های و پتانسیل های یکدیگر اعتقاد داریم. ما می دانیم که برای رسیدن به یک رویا به یک تیم نیازمندیم. ما به صورت یک گروه کار می کنیم و تحت هر شرایطی در کنار یکدیگر، برای همدیگر و در جهت هدفمان قرار می گیریم.